\ 10 maja 2022 godz. 10:00-18:00 Festiwal Fantasy - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

10 maja 2022 godz. 10:00-18:00 Festiwal Fantasy

10 maja 2022 godz. 10:00-18:00 Festiwal Fantasy

PROGRAM FESTIWALU:

10:30FANTAZJI I ODWAGI! Spotkanie autorskie z Mateuszem Rogalskim – autorem „Obrońcy Ahury. Pasowanie” – książki napisanej na podstawie sesji RPG odbytych w Legnickim Stowarzyszeniu Fantasy „Gladius”, założycielem pierwszej w Polsce księgarni internetowej oferującej wyłącznie publikacje wydane samodzielnie, Samowydawcy.pl

11:45spotkanie autorskie z Karoliną Żuk-Wieczorkiewicz (W dzieciństwie marzyła o rysowaniu komiksów. Dzięki konkursowi literackiemu w rodzinnym Olsztynie odkryła radość z pisania. Wierna konwencji fantasy, tworzy opowieści we własnym uniwersum: Avaroth. Trylogia „Patrycjuszka”, której kolejne tomy pojawią się wkrótce, jest jej debiutem, a zarazem zwieńczeniem marzenia o samodzielnym wydaniu książki jako maksymalnie autorskiego projektu: od tekstu po opracowanie graficzne. Miłośniczka prac manualnych, smacznej kawy, rodzinnych wędrówek oraz, oczywiście, żmijuna… autorka powieści fantasy Patrycjuszka, tom 1: Choćby na koniec świata)

12:45WYOBRAŹNIA – MARZENIA – ROZWÓJ. Spotkanie autorskie z Pawłem Kopijerem, innowacyjnym przedsiębiorcą, wykładowcą szeregu uczelni wyższych, ekspertem zarządzania, autorem trylogii Mitrys, wciągających powieści fantasy w ramach cyklu Kroniki Dwuświata oraz gry planszowej fantasy adventure „Mitrys”

14:00-16:00Turniej gry planszowej Mitrys; Sesja gry RPG

16:15zakończenie festiwalu

Przez cały czas trwania festiwalu:
Sesja gier RPG, gry planszowe, quizy i konkursy, testowanie prototypu gry „Mitrys – Magia Dwuświata”, kiermasz fantastycznych książek ze sklepu Samowydawcy.pl, okazja do spotkania z autorami

PROGRAM FESTIWALU:

10:30FANTAZJI I ODWAGI! Spotkanie autorskie z Mateuszem Rogalskim – autorem „Obrońcy Ahury. Pasowanie” – książki napisanej na podstawie sesji RPG odbytych w Legnickim Stowarzyszeniu Fantasy „Gladius”, założycielem pierwszej w Polsce księgarni internetowej oferującej wyłącznie publikacje wydane samodzielnie, Samowydawcy.pl

11:45spotkanie autorskie z Karoliną Żuk-Wieczorkiewicz (W dzieciństwie marzyła o rysowaniu komiksów. Dzięki konkursowi literackiemu w rodzinnym Olsztynie odkryła radość z pisania. Wierna konwencji fantasy, tworzy opowieści we własnym uniwersum: Avaroth. Trylogia „Patrycjuszka”, której kolejne tomy pojawią się wkrótce, jest jej debiutem, a zarazem zwieńczeniem marzenia o samodzielnym wydaniu książki jako maksymalnie autorskiego projektu: od tekstu po opracowanie graficzne. Miłośniczka prac manualnych, smacznej kawy, rodzinnych wędrówek oraz, oczywiście, żmijuna… autorka powieści fantasy Patrycjuszka, tom 1: Choćby na koniec świata)

12:45WYOBRAŹNIA – MARZENIA – ROZWÓJ. Spotkanie autorskie z Pawłem Kopijerem, innowacyjnym przedsiębiorcą, wykładowcą szeregu uczelni wyższych, ekspertem zarządzania, autorem trylogii Mitrys, wciągających powieści fantasy w ramach cyklu Kroniki Dwuświata oraz gry planszowej fantasy adventure „Mitrys”

14:00-16:00Turniej gry planszowej Mitrys

Sesja gry RPG

16:15zakończenie festiwalu

Przez cały czas trwania festiwalu: