\ Biesiada Literacka – artyści w sieci. Spotkanie on-line z Dorotą Sumińską - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

Biesiada Literacka – artyści w sieci. Spotkanie on-line z Dorotą Sumińską

Biesiada Literacka – artyści w sieci. Spotkanie on-line z Dorotą Sumińską

Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie serdecznie zaprasza na spotkanie z Dorotą Sumińską, lekarzem weterynarii, publicystką, autorką wielu książek – poradników, biografii, reportaży podróżniczych, literatury faktu, powieści dla dorosłych i dla dzieci. Prowadziła program telewizyjny Zwierzowiec i audycję radiową Zwierzenia na cztery łapy. Od 2013 roku tworzy program radiowy Wierzę w zwierzę. Jest propagatorką dobrego traktowania zwierząt.

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu Studia Konsulatu Kultury „Biesiada Literacka – artyści w sieci”, prowadzi je Krystian Nehrebecki.

Od piątku 12 listopada Biesiada będzie dostępna on-line na stronie  internetowej biblioteki oraz na bibliotecznym facebooku.
Poniżej link:

Dorota Sumińska