\ Biesiada Literacka – artyści w sieci. Spotkanie on-line z prof. Jerzym Bralczykiem - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

23 grudnia

2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie serdecznie zaprasza na spotkanie z  prof. Jerzym Bralczykiem – „Potęga słowa, słów potęga”, językoznawcą, gramatykiem normatywnym, prof. nauk humanistycznych, specjalistą w zakresie języka mediów, reklamy i polityki. Jeden z popularnych autorytetów normatywnych w dziedzinie języka polskiego.

Spotkanie realizowane jest w ramach projektu Studia Konsulatu Kultury „Biesiada Literacka – artyści w sieci”, prowadzi je Krystian Nehrebecki.

Od środy 23 grudnia Biesiada będzie dostępna on-line na stronie  internetowej biblioteki oraz na bibliotecznym facebooku.
Poniżej link:

Prof. Jerzy Bralczyk – „Potęga słowa, słów potęga”