\ "Co dalej z nami i naszą Planetą?" - wykłady on-line z ekologii - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

„Co dalej z nami i naszą Planetą?” – wykłady on-line z ekologii

„Co dalej z nami i naszą Planetą?” – wykłady on-line z ekologii

Uniwersytet Trzeciego Wieku oraz Miejska Biblioteka Publiczna zapraszają na wykłady on-line z ekologii, które prowadzi Agnieszka Spodzieja.
.

Poniżej linki do wykładów:

1. „Co dalej z nami i naszą Planetą?”
  2. „Zmiany klimatyczne a odnawialne źródła energii”

Agnieszka Spodzieja:

Absolwentka Politechniki Gdańskiej na interdyscyplinarnym kierunku Environmental Protection and Management. Doświadczony strateg, analityk ds. gospodarki odpadami, mówca oraz businesswoman.
Przez wiele lat związana z zakładem zagospodarowania odpadów Eko Dolina w Łężycach, gdzie jako ekspert opracowywała współczesne standardy gospodarowania odpadami. Jako prelegent, od kilkunastu lat bierze czynny udział w polskich i międzynarodowych konferencjach dot. gospodarki odpadami. od wielu lat związana ściśle z dziedziną przetwarzania odpadów organicznych oraz bioplastiku.
Obecnie pracuje również jako Główny Ekolog w BOŚ Bank.