\ Spotkanie autorskie z Małgorzatą Pazda-Pozorską i Jarosławem Cieśla - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Pazda-Pozorską i Jarosławem Cieśla

23 sierpnia

Spotkanie autorskie z Małgorzatą Pazda-Pozorską i Jarosławem Cieśla

3 września (sobota) o godz. 18:00 zapraszamy na spotkanie autorskie z Małgorzatą Pazda-Pozorską i Jarosławem Cieśla

Organizatorami spotkania są:
Miejska Biblioteka Publiczna im. Hieronima Derdowskiego w Redzie oraz Elżbieta Cieśla.

Spotkanie z autorami książki „Żyć jakby nie było jutra”: Małgorzatą Pazda-Pozorską i Jarosławem Cieśla.
Książka to biografia Małgorzaty – biegaczki długodystansowej, reprezentantki Polski, medalistki Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w biegu 24h, rekordzistki Polski i Europy na tym dystansie.

To pozycja traktująca o dążeniu do celu, traumatycznych przeżyciach bohaterki, takich jak np. śmierć kliniczna, a także o spełnianiu swoich marzeń mimo wielu życiowych trudności.
Może być inspiracją dla innych do nie poddawania się i stawiania sobie wysokich celów.
Na spotkaniu będzie można dowiedzieć się jak powstawała książka, zadać pytania autorom, otrzymać od nich dedykację na własnym egzemplarzu.
Bedzie też można kupić książkę na miejscu .
Dla gości przewidziany jest poczęstunek.

Małgorzata Pazda-Pozorska:
– mistrzyni i rekordzistka Polski w biegu na 100 km,- wicemistrzyni świata drużynowo w biegu 24h,
– brązowa medalistka indywidualnie i złota medalistka drużynowo w Mistrzostwach Europy w biegu 24h,
– rekordzistka Europy w biegu 24,
– rekordzistka Polski w biegu 12 h,
– uczestniczka Spartathlonu (246 km).

Jarosław Cieśla:
– biegacz długodystansowy,
– dziennikarz,
– autor książek dla dzieci,
– redaktor Magazynu Bieganie i Praca dla Biegacza,
– razem z żoną prowadzi blog „Biegające Małżeństwo”.