\ WYSTAWA PRAC BRYGIDY ŚNIATECKIEJ - W LIPCU W "GALERII W HIRKOWEJ IZBIE" - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

WYSTAWA PRAC BRYGIDY ŚNIATECKIEJ – W LIPCU W „GALERII W HIRKOWEJ IZBIE”

01 lipca

WYSTAWA PRAC BRYGIDY ŚNIATECKIEJ – W LIPCU W „GALERII W HIRKOWEJ IZBIE”

Brygida Śniatecka urodziła się i mieszka w Redzie. Malarstwo inspirowało ją od zawsze, przygoda z nim zaczęła się w 1994r. Maluje w technice olejnej, akrylu, akwareli i pasteli. Brała udział w wielu konkursach, a za swoje prace otrzymywała szereg nagród i wyróżnień. Należy do wielu stowarzyszeń między innymi do ZPAP w PILE. W 2010r. została przyjęta do publikacji biografii w leksykonie biograficznym w WHO is WHO W Polsce. Za osiagnięcia w dziedzinie twórczosci artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury otrzymała medal „Zasłużony dla miasta Redy”. Jest autorem wielu ilustracji do książek pisarzy kaszubskich jak również powstały kalendarze z jej obrazami.