\ Wystawa prac w Galerii w Hirkowej Izbie - Miejska Biblioteka Publiczna w Redzie

Wystawa prac w Galerii w Hirkowej Izbie

10 lipca

Wystawa prac w Galerii w Hirkowej Izbie

W lipcu w Galerii w Hirkowej Izbie prezentują swoje prace:
Beata Zawal–Brzezińska – portrety postaci z filmu Piraci z Karaibów – Jacka Sparrowa i innych

Studiowała w PWSSP, obecnie ASP – Gdańsk na wydziale malarstwa. Dyplom uzyskała w pracowni profesora Kazimierza Ostrowskiego w 1986 roku. Zajmuje się grafiką, malarstwem, reklamą, a także projektowaniem wnętrz. Pracuje jako nauczyciel sztuki w szkole podstawowej, gdzie zajmuje się dodatkowo organizowaniem konkursów plastycznych o charakterze miejskim. Obrazy i rysunki sygnuje BEZA lub SIEGFRIED. Jej prace znajdują się w wielu prywatnych kolekcjach w kraju i za granicą. Jest prezesem Stowarzyszenia „Kunszt” i autorką nazwy „Redzkie impresje” – cyklicznej zbiorowej wystawy prac artystów Kunsztu.

oraz
Honorata Wocial – akwarele z postaciami eterycznych kobiet i pastelowe abstrakcje o wypukłej fakturze

Pochodzi z Wejherowa. Z wykształcenia bibliofil. Skończyła studia podyplomowe Sztuka oraz Arteterapia i Terapia Ruchowa. Pracuje z dziećmi, przekazując im swoją miłość do sztuki.
Zafascynowana naturą, błękitem i bielą. Ulubione techniki to malarstwo olejne, akrylowe oraz akwarela.

Wystawę będzie można oglądać do końca lipca 2017r.